A tőzsde sötét titkai

Tudd meg te is a milliókat értő titkot ebből az ingyenes E-könyvből!

Főoldal info@tozsdeiskola.hu        06 20 421 1592

Az ingyenes E-könyvet PDF formátumban rögtön elküldjük

Töltsd ki most az űrlapot

hogy miként fogod tudni kiválasztani azt a brókercéget, amelyik tuti nem vág át.

hogyan fogod tudni megtalálni a számodra legjobban működő stratégiát

miként leszel képes úgy kereskedni a tőzsdén, hogy napról napra akár több százalékkal gyarapodjon vagyonod

és ami a legfontosabb, hogyan fogod tudni elkerülni a nem látható buktatókat, amik elvinnék a nyereséged 83%-át

Kik vagyunk mi?

avagy így verik át a kisembereket a tőzsdén

Adatvédelem, jogi nyilatkozat

A weboldal felhasználási-, feliratkozási, megrendelési feltételeinek és az adatvédelmi nyilatkozat kivonata: Jelen weboldal oldal üzemeltetője és jogtulajdonosa a Tőzsdeiskola Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Kft. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-0000000. A forrás megjelölése nélküli, szerzői hozzájárulás nélküli utánközlés, átdolgozás tilos. A feliratkozás önkéntes. A nem létező e-mailcímmel, a hírlevél gyűjtő, eldobható e-mailcímmel, vagy a nem teljes, valótlan adatokkal feliratkozást kezdeményező felhasználókat figyelmeztetés nélkül töröljük. A teljes jogi nyilatkozat itt: www.tozsdeiskola.hu/jogi.html

Előadásain és tanfolyamain eddig több, mint 14.000 ember vett részt, tőzsdei módszereivel számos hallgató növelte ez idáig anyagi egzisztenciáját.

Telefon: 06 20 421 15 92

E-mail: info@tozsdeiskola.hu

Tőzsdeiskola

Miben tudunk segíteni neked?

Véget vetünk az anyagi bizonytalanságnak. Attól függően, hogy mi a jelenlegi problémád, alakítjuk ki a személyre szabott képzésed, aminek végére garantáljuk, hogy teljesen más szemmel fogsz tekinteni az életedre. Milliónyi lehetőség van a meggazdagodásra, amik közül egyet, a forex kereskedést profi szinten megtanítjuk számodra. Ezen felül könyvekkel, Cashflow társasjátékkal, ingyenes és fizetős rendezvényekkel terelgetünk a céljaid felé. A mi munkánk eredménye nem az, hogy vegyél tőlünk valamit, hanem hogy sikeres legyél azáltal, amit mi nyújtunk számodra. Cégfilozófiánk, hogy az elégedett ügyfél a jó ügyfél, ezért meg is teszünk mindent. Gyere és csatlakozz te is a Tőzsdeiskola sikeres hallgatói közé.

A Tőzsde sötét titkai című e-bookot Virág Attila írta, a Tőzsdeiskola vezető tanfolyamfelügyelője, akit Horváth András tőzsdeszakértő képzett ki. Attila kezei közül kerülnek ki a legsikeresebb tőzsdei hallgatóink.

Letöltöm a könyvet

Hogyan oktatunk?

A Tőzsdeiskola legsikeresebb fejlesztése az új, úgynevezett ellenőrzőlapos oktatási módszer bevezetése a tőzsdeoktatásba, amivel néhány nap alatt szuperhatékonyan sajátítható el a sikeres tőzsdézés alapjai.

Mióta csináljuk és kik vagyunk?

A Tőzsdeiskola Pénzügyi Tanácsadó és Szolgáltató Kft.-t Horváth András tőzsdeszakértő alapította 2006-ban, melynek jelenleg is tulajdonosa és ügyvezetője.

Gyakorlott tőzsdeszakértőként naponta kereskedik a magyar és az amerikai értéktőzsdéken, valamit a devizapiacon is. Az általa képviselt kreatív tőzsderendszerek a világon egyedülállóak, és kiváló lehetőségeket nyújtanak mindazok számára, akik professzionális szinten szeretnének megtanulni tőzsdézni, és ezzel nyereséget elérni.

Egy tőzsdei magánbefektető csoport vezetője volt 2005.-ben. Itt kezdett el a tőzsdestratégiák haladó szintű kutatásával és fejlesztésével foglalkozni. Ekkor fejlesztette ki első nyereséges tőzsdei módszereit.

Jelenleg kilenc munkatárs dolgozik azon, hogy a nálunk tanulók a lehető legsikeresebbek legyenek.

Életképek a tanfolyamteremből

A regisztráció után megerősítő e-mailt küldünk. Miután megerősítetted a regisztrációdat a Tőzsde sötét titkai könyvet máris küldjük.

Adatvédelmi nyilatkozatunkat itt találod.

1445 letöltés
(2014.11.03.-as adat)

Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 59.

Vélemények a könyvröl

Nagyon jól összeszedett könyv, könnyen feldolgozható, csupa használható és gyakorlatias tudással. A könyv címe teljesen megállja a helyét, tényleg rengeteg olyan láthatatlan buktatója van a tőzsdézésken, amiről eddig hallgattak. Most már nyitott szemmel fogok járni.

- Ifj. Kovács István

Testnevelő tanár

Mikor megkaptam a könyvet, őszintén szólva kicsit szkeptikus voltam, annyi ilyen túlmisztifikált könyv van a piacon. Mikor elolvastam, már minden tiszta lett. Elképesztő, hogy mennyi rejtett buktatója van a tőzsdézésnek, még szerencse, hogy eddig nem nyitottam éles számlát. A könyv most már kellő biztonságot fog nyújtani számomra, hogy tényleg elkezdjek kereskedni. Köszönöm Tőzsdeiskola!

- Tóth Zsófia

Könyvelő